ceník

svatební focení

15000 - 25000Kc - kontaktujte mně pro naplánování focení Vaší svatby na míru.

Aranžované "zásnubní" focení

4500Kč - jedná se o takzvané "pre-wedding" focení novomanželů nebo párů na nejrůznějších lokacích, ve svatebních šatech a obleku nebo v čemkoli jiném. Tady je výsledek limitován jen naší fantazií. Napište mi, pošlu Vám nějaké své nápady, mám jich dost! 8 retušovaných a stylizovaných fotek, každá další 450Kč

portrét v ateliéru

3500-4500Kč - 8 retušovaných a stylizovaných fotek, každá další 450kč, 2-3 koncepty. Doba focení maximálně 6 hodin. Bojíte se, nebo stydíte? o duvod víc, proc do toho jít, jen abyste pak viděli, že se vlastně nebylo čeho bát! ;)

portrét venku

2500-3000Kč - outdoor focení, “street photography”…8 retušovaných a stylizovaných fotek, každá další 450kč

Maminky s bříškem, děti

4500Kč - v atelieru nebo venku, 8 retušovaných a stylizovaných fotek, každá další 450Kč.

art/kompilace

Art/kompilace 5500+ Kč - umělecké foto v ateliéru nebo na zajimavé lokaci. Akt, glamour, "beauty shot" nebo kompilace kde mužete vypadat třeba jako vaše oblíbená filmová nebo pohadková postava nebo opravdu kdo/cokoliv nebo být kdekoliv. Mrkněte na Art/kompilace galerii pro větsi představu. Počet fotografií a výsledná cena záleží na projektu, složitosti provedení a délce editace v editačním programu.Tyto ceny a použití fotografií jsou pro osobní účely. Komerční focení je věcí domluvy.
Barrio Weddings - profesionální svatební agentura. Nevíte kde a jak Vaši svatbu udělat? Mé dvě milé kolegyně Vám jistě pomohou.

Lepší pohled - měli byste rádi fotky nebo video ze svatby z ptači perspektivy? Radim Beňovský točí a fotí dronem ve 4K kvalitě.

MakeUp by Kika - potřebujete make up a hair styling? Kristýna Kaštánková je Vám k dispozici.

About The Inshot

Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit, sed do.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Nulla fringilla purus at leo dignissim congue. Mauris elementum .

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit, sed do.Lorem ipsum dolor sit amet,

Our Story video

We're Are Social

Our Twitter